Nowy zegarek fitness Polar Unite już w sprzedaży!

Polar wprowadził właśnie do swojej oferty najnowszy zegarek segmentu fitness: Polar Unite - prosty, stylowy produkt, zaprojektowany do użytku przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Polar Unite dostarcza wielu gotowych, spersonalizowanych pomysłów na jednostki treningowe. Zegarek wyświetla także wskazówki związane ze zdrowym stylem życia oraz zapewnia kompletny zestaw funkcji i danych, które są łatwe do zrozumienia i ułatwiają rozpoczęcie przygody ze sportem.

Polar Unite waży zaledwie 32 gramy, jest na tyle lekki, że można go wygodnie nosić przez całą dobę, dodatkowo powiadomienia z telefonu ułatwiają pozostawanie w kontakcie ze światem. Jasny, kolorowy ekran dotykowy można dostosowywać, wybierając różne kolory tarczy zegarka oraz pasków, pasujących do każdego stylu. Czas pracy wynosi do czterech dni w trybie zegarka z włączonym całodobowym pomiarem tętna i do 50 godzin w trybie treningowym z włączoną funkcją GPS z telefonu.

Polar Unite został wyposażony w następujące funkcje Polar Smart Coaching:

FitSpark™, czyli codzienne wskazówki treningowe dopasowane do ciebie. W przeciwieństwie do innych planów treningowych dostępnych na rynku, FitSpark kładzie nacisk na personalizację, biorąc pod uwagę Twój sen, regenerację, poziom kondycji i historię treningów. Zegarek wyświetla animowane instrukcje, pomocne w treningu siłowym, kardio i uzupełniającym, a proste instrukcje i wibracje prowadzą cię podczas treningu, pomagając utrzymać właściwą intensywność.

Sleep Plus Stages™, dzięki której możesz monitorować fazy i cykle snu oraz każdego ranka uzyskać szczegółowe dane dotyczące jakości snu. Łatwe do zrozumienia dane na ten temat pomagają wprowadzić w życie niezbędne zmiany, które pomogą ci cieszyć się lepszym wypoczynkiem.

Nightly Recharge™ mierzącą regenerację Autonomicznego Układu Nerwowego (ANS). Funkcja ta codziennie informuje cię, czy dobrze wypoczęłaś/-eś po trudach poprzedniego dnia.

Serene™ - funkcja, która pomaga zrelaksować ciało i uspokoić umysł poprzez ćwiczenia oddechowe. Warto uczynić z nich swój nowy nawyk, gdyż pomagają radzić sobie ze stresem i lepiej spać.

Fitness Test: dzięki niemu szybko sprawdzisz poziom swojej kondycji, bez konieczności „wylewania potu” (test odbywa się w spoczynku). Zmotywuj się do rozpoczęcia, kontynuowania lub zintensyfikowania treningów.

Całodobowy pomiar tętna dostarcza zaawansowanych danych, które odzwierciedlają reakcje organizmu na codzienny wysiłek i sen. Funkcja pomoże ci zrozumieć, które aktywności fizyczne mają na ciebie najlepszy wpływ.

Inteligentny licznik kalorii, dzięki któremu dowiesz się, ile kalorii spalasz podczas każdej sesji treningowej, a także podczas każdego dnia. Liczba ta jest obliczana na podstawie danych osobowych i intensywności treningu.


Polar Unite jest już dostępny na stronie www.polar.com/pl/unite w cenie 699 zł w kolorze czarnym, białym, różowym i niebieskim w uniwersalnym rozmiarze (w zestawie dostępny jest pasek S oraz M/L). Wymienne paski silikonowe w kolorze miętowym i pudrowo-różowym są dostępne w cenie 109 zł. Dodatkowo można zakupić także paski skórzane i tekstylne, wykonane z materiału PET