Literatura

Książki dostępne w sprzedaży w firmie Sport Konsulting. Zamówienia proszę składać pod adres: sklep@sportkonsulting.pl lub przez zakładkę "kupuję" z prawej strony.

1. Trening z pulsometrem - Joe Friel. Cena 36,90 zł

Tysiące amatorów sportu używa monitorów pracy serca. Jednak wiedza dotycząca ćwiczeń z takim urządzeniem jest rozproszona. "Trening z pulsometrem" to pierwsza tak kompleksowa publikacja w języku polskim na ten temat.

Joe Friel obala wiele mitów. Udowadnia, że wyznaczanie stref treningowych na podstawie tętna maksymalnego jest błędem! Wskazuje różnice w użyciu pulsometrów między takimi dyscyplinami sportu jak bieganie, kolarstwo, pływanie czy narciarstwo biegowe. Tłumaczy, jak niwelować niedokładności pomiarów, wynikające z wpływu rozmaitych czynników (temperatury powietrza, odwodnienia czy zmęczenia).

Dzięki tej książce możesz zbudować program treningowy dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb i oparty na wykorzystaniu pulsometru. Joe Friel prowadzi czytelnika za rękę, dając narzędzia do zaprogramowania poprawy kondycji i osiągania coraz lepszych rezultatów w danym sporcie wytrzymałościowym.

PROMOCJA: przy zakupie wraz z pulsometrem Polar cena książki wynosi 25 zł.


2. Trening w Twoich rękach
- Martin Kusch, Stephan Nusser. Cena 20 zł

Drugie już wydanie "Treningu w Twoich rękach" oferuje podręczne informacje dla osób dbających o swoje zdrowie, rekreacyjnie lub amatorsko uprawiających sport.

Celem wydania jest wyjaśnienie wielu zróżnicowanych metod treningowych, służących do osiągnięcia założonego celu. Dodatkowo przedstawiono konkretne przykłady, ukazujące prawidłowe nawyki treningowe ale też podstawowe błędy osób uprawiających sport.


3. Wiecznie Młodzi - Urlich Strunz. Cena 30 zł

SEKRET WIECZNEJ MŁODOŚCI

Dlaczego się starzejemy i jak można cofnąć zegar biologiczny?
Materia, z której składa się młodość - sam wytwórz hormony młodości.

BIEG PO MŁODOŚĆ
Rewelacyjny lek na pozbycie się zbędnych kilogramów - nawet we śnie
Naturalny doping dla mózgu: więcej tlenu pozwoli myśleć szybciej i bardziej kreatywnie

DIETA MŁODOŚCI
Uwaga na tłuszcz i cukier: jedz i pij życie
Smakowite dania, które uczynią Cię młodszym, szczuplejszym i szczęśliwszym

MŁODY UMYSŁ
Naucz się, jak emanować spokojem i opanowaniem oraz sprawiać wrażenie osoby kompetentnej
Wzbij się na szczyty swoich możliwości fizycznych i intelektualnych - odnieś sukces