Nowość – zegarek do biegania Polar M430

Firma Polar właśnie wprowadziła na rynek model M430, wyposażony w opatentowaną technologię pomiaru tętna z nadgarstka, wbudowany GPS, zaawansowane funkcje treningowe i całodobowy monitor aktywności. Zegarek jest całkowicie wodoodporny, a wymienne paski są niezwykle lekkie i zaprojektowane tak, by skóra mogła oddychać nawet podczas długich treningów.

M430

Najwyższa dokładność pomiarów, połączona z unikatowymi funkcjami Smart Coaching sprawia, że Polar M430 jest wyróżniającym się zegarkiem w swojej kategorii. Produkt wyposażony został w zaawansowane algorytmy pomiaru tętna z nadgarstka, opracowane i przetestowane pod kątem niezawodności i precyzji. Ponadto, dzięki zintegrowanemu modułowi GPS, mierzy prędkość i dystans, zapewniając parametry kluczowe dla biegaczy. Na podstawie wbudowanego akcelerometru rejestruje całodobową aktywność, parametry dotyczące czasu i jakości snu. Dostarcza także informacji o stanie regeneracji organizmu, biorąc pod uwagę skumulowane obciążenie treningowe.

W połączeniu z serwisem Polar Flow, zegarek Polar M430, staje się osobistym trenerem, który zapewnia spersonalizowane informacje zwrotne, plany treningowe i wskazówki na każdym etapie przygotowań. Funkcja Programu Treningu Biegowego, uwzględniając historię treningów, poziom aktywności fizycznej oraz termin wydarzenia, w ciągu kilku sekund tworzy indywidualny plan treningowy, pozwalający przygotować się do docelowych zawodów. Do innych, zaawansowanych funkcji Smart Coaching, należą m.in. Running Index, Fitness TestTraining Benefit.

Produkt wyposażony jest w system inteligentnych powiadomień, który za pomocą delikatnych wibracji informuje użytkowników o połączeniach przychodzących, mailach, wydarzeniach z kalendarza, a także zachęca do ruchu, gdy zbyt długo pozostajemy nieaktywni. Specjalny, oszczędny tryb GPS pozwala na wydłużenie czasu pracy w trybie treningowym do prawie 30 godzin. Warto dodać, że Polar M430 jest także kompatybilny z Polar Balance – systemem ułatwiającym dbanie o masę ciała.

Polar M430 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, białej oraz pomarańczowej. Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami i zakupu!