NOWOŚĆ – Zegarek biegowy Polar M200

Na rynku właśnie pojawił się Polar M200 - długo oczekiwany zegarek biegowy z wbudowanym GPS i pomiarem tętna z nadgarstka.

Polar M200 to wodoodporny zegarek do biegania, dostępny w przystępnej cenie. Oferuje kluczowe funkcje: czujnik optyczny, dokonujący pomiaru tętna bezpośrednio z nadgarstka, zintegrowany GPS, umożliwiający pomiar tempa i dystansu, a także łatwe w obsłudze funkcje treningowe.

Zegarek monitoruje całodobową aktywność oraz czas i jakość snu. Pozwala użytkownikom pozostawać w kontakcie z innymi: poprzez wibracje informuje ich o przychodzących połączeniach wiadomościach, wydarzeniach z kalendarza i powiadomieniach z mediów społecznościowych. W przypadku przeciągającego się braku aktywności, przypomina użytkownikom, że czas się ruszyć!

Warto podkreślić, że Polar M200 oferuje unikalne funkcje Smart Coaching, takie jak Program Treningu Biegowego, który pozwala przygotować się do biegu na dystansie: 5 km, 10 km, 21 km lub 42 km. Pozostałe funkcje Smart Coaching to Training Benefit i Running Index. Dostarczają one motywujących informacji zwrotnych i są sposobem na monitorowanie efektywności biegu i postępów.

Zapraszamy do zakupu i zapoznania się z dodatkowymi informacjami!