Nowość - optyczny sensor tętna OH1

Prezentujemy nowość - optyczny sensor pomiaru tętna Polar OH1.

Polar OH1 jest zaawansowanym systemem optycznego pomiaru tętna, który zapewnia najwyższą precyzję zapisywanych danych. W zestawie z sensorem znajduje się wygodna opaska do zakładania na rękę.  

Ten wszechstronny, optyczny sensor pomiaru tętna posiada wbudowaną pamięć, która może przechować do 200 godzin danych treningowych oraz akumulator, który pozwala na rejestrowanie do 12 godzin treningu na jednym ładowaniu. Produkt dostępny jest w cenie 339 zł. Zapraszamy do zakupu!

Kluczowe zalety produktu:
• Dokładność: Polar OH1 monitoruje tętno dzięki opracowanej przez firmę Polar zaawansowanej technologii optycznego pomiaru tętna opartej na 6 diodach LED.
• Uniwersalność: dla użytkowników, którzy nie chcą nosić nadajnika na klatkę piersiową lub zegarka z optycznym czujnikiem tętna. Polar OH1 może być noszony na przedramieniu lub na górnej części ramienia podczas każdej aktywności sportowej, a dodatkowo jest wodoszczelny do 30 metrów.
• Wszechstronność: użytkownicy mogą na bieżąco monitorować tętno na kompatybilnych produktach Polar, urządzeniach obsługujących transmisję Bluetooth Smart oraz wielu aplikacjach treningowych. W połączeniu z darmową aplikacją Polar Beat, użytkownicy zyskają dostęp do danych treningowych i wskazówek w czasie rzeczywistym. Zaawansowanej analizy treningu można dokonać w Polar Flow, gdzie liczne funkcje Smart Coaching zapewniają dodatkowe informacje o treningu.
• Udogodnienia: wbudowana pamięć umożliwia zapisanie nawet 200 godzin danych treningowych, a czas pracy na baterii na jednym ładowaniu wynosi 12 godzin (ładowanie poprzez USB). Polar OH1 jest coraz lepszy dzięki systematycznym aktualizacjom oprogramowania.
• Komfort: niewielki sensor oraz wygodna opaska na rękę ściśle przylegająca do ciała zapewniają komfort użytkowania.
• Łatwość użycia: nie ma konieczności moczenia paska czy podciągania koszulki.

Zapraszamy Państwa do zakupu i zapoznania się z dodatkowymi informacjami na stronie www.polar.com.