NOWOŚĆ – Komputer rowerowy Polar M460

Firma Polar wprowadziła na rynek nowy komputer rowerowy - Polar M460.

Model ten posiada niezawodny, zintegrowany GPS oraz inklinometr działający na podstawie barometru. Jest ponadto kompatybilny z wieloma miernikami mocy zewnętrznych firm oraz oferuje zaawansowane wskaźniki związane z pomiarem mocy, takie jak Training Peaks’ Normalized Power®, Intensity Factor® i Training Stress Score®.

Ponadto Polar M460 umożliwia kolarzom pozostawać w ciągłym kontakcie z innymi: informuje ich o połączeniach przychodzących, wiadomościach, wydarzeniach z kalendarza i powiadomieniach z mediów społecznościowych, a także wyświetla informacje o segmentach Strava. Kolarze mogą w trakcie treningów porównywać swoje wyniki z najlepszymi czasami, co ułatwia im osiąganie lepszych rezultatów i bicie rekordów, jednocześnie przynosząc wiele emocji podczas każdego treningu.

Dodatkowe zalety Polar M460 to wodoodporność (IPX7), czas działania akumulatora, który wynosi do 16 godzin treningu oraz przednia lampka LED.

Po połączeniu komputera rowerowego z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H10, sportowcy mogą korzystać z najnowszej technologii pomiaru tętna, zaprojektowanej i przetestowanej pod kątem najwyższej dokładności, otrzymują także dostęp do funkcji Smart Coaching.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami i zakupu!